Новини
Рекомендації Державної служби якості освіти про те, як закладам освіти працювати в умовах воєнного стану.
Допомога переселенцям та мешканцям Хмельничини!
Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти представляє Освітній Хаб Хмельниччини:
- навчання актуальним IT-професіям, робочим спеціальностям тощо;
- визначення на основі власних здібностей схильностей до конкретних професій за допомогою штучного інтелекту;
- оволодіння українською та англійською мовами;
- підвищення кваліфікації освітян;
- емоційна підтримка та перша медична допомога;
- найзатребуваніші навички ХХІ століття серед роботодавців;
- дитячий садок онлайн.
Міністерство освіти і науки України інформує, що громадською організацією «Асоціація саперів України» (далі – Асоціація) за підтримки МОН у 2020 та 2021 роках було реалізовано пілотний проєкт з навчання педагогів Дніпропетровської, Донецької, Луганської областей та міста Києва на спеціальній онлайн платформі з питань мінної небезпеки (Explosive Ordnance Risk Education – EORE).
Відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 24.02.2022 «Про введення в дію плану оборони України та Зведеного плану територіальної оборони України», (далі-Плану) введеного в дію Указом Президента України від 24.02.2022 № 70/202 (ресурс доступу: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0033525-22#n2 ) Міністерство, заклади та установи освіти визначені співвиконавцями Плану заходів у п.2.7.4. щодо створення умов для медичної, психологічної, педагогічної реабілітації та соціальної реінтеграції дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і
збройних конфліктів, а також у п.2.7.5. в частині надання соціально - психологічної допомоги для жертв насильства та торгівлі людьми.
Міністерством освіти і науки України розроблено рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні.
Документ містить інформацію про організацію освітнього процесу в закладах дошкільної освіти та ІППО, план та алгоритм дій в умовах воєнного стану для засновників, керівників і педагогічних працівників цих закладів, а також корисні посилання, які допоможуть організувати діяльність, яка буде сприяти всебічному розвитку, психологічній стабільності та вихованню дітей раннього та дошкільного віку в домашніх умовах та під час використання дистанційних і змішаних форм освітнього процесу.
1 квітня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ "Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року", розроблені командою МОН разом із керівниками департаментів (управлінь) освіти і науки обласних військових адміністрацій.
Нам усім важко переживати війну, але дітям і підліткам може бути зараз найважче. Тому ЮНІСЕФ і Міністерство освіти і науки України запустили групи підтримки для підлітків ПОРУЧ.
Мета груп підтримки – стабілізувати стан дитини шляхом її навчання технікам самодопомоги, а також забезпечити потреби дитини у неформальному спілкуванні в колі однолітків.
Щоденно о 9 годині ранку – Всеукраїнська хвилина мовчання за усіма загиблими, як військовими, так і цивільними, через вторгнення рф в Україну. https://fb.watch/bT7e_bpO_w/
Освітній центр Верховної Ради України запускає Всеукраїнський онлайн-флешмоб «Діти України за мир»
Шановні вчителі, нагадуємо, що для того, щоб відволікти учнів від жахливих подій війни, які негативно впливають на психіку дітей, весняна сесія освітніх конкурсів «Олімпіс» для учнів 1-11 класів відбувається безкоштовно.
Запрошуємо до дитячого садочка онлайн!